Ako sa pretancovať svadbou

Ako sa pretancovať svadbou

foto od podmespolutancovat.sk

Na každej svadbe sa tancuje. Na niektorej viac, na inej menej. Záleží od vkusu mladomanželov. Na väčšine svadieb však určite nechýba prvý svadobný tanec mladomaželov. Nasledovaný je potom tancom so svadobnými rodičmi a ďaľšími svadobnými hosťami. A potom už nasleduje voľnejšia svadobná zábava.

Svadobný tanec mladomanželov

Mladomaželia si v dnešnej dobe volia zo širokého spektra štýlov tancov. Nie, už to naozaj nemusí byť striktne Viedenský alebo Anglický valčík ;). Základom každého tanca je hudba, jednoducho si vyberte takú, aká sa Vám páči. A ďalej sa už len rozhodnite, či potrebujete radu a pomoc tanečníka pri stavaní choreografie. Existuje veľa tanečných škôl, ktoré ponúkajú svojich trénerov či už na súkromné alebo hromadné lekcie svadobného tanca. Vyberte si takého trénera, ktorý Vám vyhovuje, na ktorého sa môžete úplne spoľahnúť. A nezabudnite pre nevestu vybrať také topánky, v ktorých sa jej bude daný štýl pohodlne tancovať.

Ako sa pretancovať svadboufoto od podmespolutancovat.sk

Tanec s rodičmi

Tanec so svadobnými rodičmi si s nimi jednoducho užite. Naozaj nemusí ísť o žiadne komplikované tanečné kreácie, pri ktorých mamu ohnete v krížoch, alebo s otcom spravíte zdvíhačku 😀 Myslite na vek a schopnosti svojich rodičov. Jednoducho sa pri ňom usmievajte a nezapoťte sa. Ešte máte pred sebou dlhú noc. A ak chcete, aby nôžky svadobnej mamy boli ako v bavlnke až do rána, tak jej pomôžte s výberom tanečných topánok.

Svadobná zábava

O nasledujúce tanečné kolá sa stará DJ, prípadne kapela. S nimi si dohadujete štýly tancov, ktoré sa budú počas zvyšku večera hrať. Najlepšie voliť takú kombináciu tancov, aby si každý vedel zatancovať a primerane sa zabaviť. Určite k vytiahnutiu svadobných hostí na tanečný parket dopomôžu aj tanečné animácie. A tu opäť platí, že v jednoduchosti je krása. Nemá sa jednať o tanečný maratón, aby sa vaši hostia priveľmi nezapotili. Ak sa chystáte svadby zúčastniť ako hosť a nie ste si istý svojimi tanečnými schopnosťami, lekcie tanca sú nielen praktickým riešením ale aj skvelou zábavou.

Prečo si obuť na svadbu tanečné topánky sa dozviete v mojom článku: Svadobné tanečené topánky.

Monika

Ako sa pretancovať svadboufoto od podmespolutancovat.sk


Spolupracujeme s:
Poďme spolu tancovať (Bratislava) – Svadobný tanec – nemusí byť ‘nutné zlo’


Podeľte sa o článok so svojimi priateľmi a vyzdieľajte ho na facebooku: