Náš príbeh

„Daj tanečníčke správne tanečné topánky a ona roztancuje svet“

Ako to začalo

Bolo to na dávno. V dobe keď František ešte netancoval. Na jednom z prvých ročníkov Horúcich Tatier si Monika kúpila od Larisy tanečné topánky. Boli iné ako všetky ostatné, ktoré bolo v tých časoch možné u nás zohnať. Boli pohodlné, sedela jej v nich klenba, nevybehávali jej z nich prsty a dokonca sa takmer ani neroztiahli. Neodolala im. A nielen to, rozhodla sa, že chce umožniť aj iným tanečníčkam, kúpiť si ich na Slovensku. A tak vzniklo Dance Shoes International Slovakia.

Prešiel určitý čas, a potom sa zjavil František. Priniesol nové nápady a doplnil čo chýbalo. Prišli nové značky Volver a Taygra, neskôr sme sa stali exkluzívnym zastúpením značky Larisa London pre Slovensko a Česko. Vznikol web a vďaka Dee názov latinky. Nasledoval showroom, Česká a Maďarská pobočka.

Bachata sensual priniesla nádherné sexy overaly. Tanečníčky ich potrebovali a tak vznikla senorita.sk.

V roku 2020 prišla korona… Tanec doslova zamrzol. Ale po každej zime príde jar. Tešíme sa na ňu, na Vás, na tanec… Vidíme sa čoskoro na parkete!

Tím latinky.sk

Monika Bolgáčová - team latinky.sk
Monika Bolgáčová

Kedysi som tancovala 7 dní v týždni, teraz som však už na “tanečnom dôchodku”. V minulosti bolo obtiažne na Slovensku zohnať tanečné topánky, ktoré by mali dobrý pomer cena-výkon a zároveň by boli úzke. V roku 2010 som však natafila na značku, ktorá toto spĺňla. Potešila som sa a chcela som ju priniesť aj iným tanečníčkam na Slovensko, a tak to celé začalo 😉

Dnes vybavujem zákaznícke objednávky, plánujem objednávky nových modelov a spravujem sklad. A ak sa mi podarí niekedy vyraziť “do terénu”, tak veľmi rada pomáham babám pri výbere topánok, ktoré sú v prvom rade pohodlné.

František Bolgáč - team latinky.sk
František Bolgáč

Z nášho tímu som ja ten, čo ho je viac vidieť 😉 A určite viac počuť.
V tanečnej komunite sa pohybujem od roku 2011. Najskôr mi učarovala salsa, pridala sa bachata a potom som už beznádejne zapadol do osídel kizomby.

Teraz už nemám toľko času na tancovanie a viac ako na parkete ma uvidíte pri tanečných topánkach. Okrem tanca je mojím hobby aj móda a veľmi ma baví vyberať babám topánky, ktoré im nielen sadnú, ale sa im aj hodia.


Prajeme Vám veľa krásnych chvíl na parkete a aj mimo neho.

Monika a František
latinky.sk