Náš príbeh

„Daj tanečníčke správne tanečné topánky a ona roztancuje svet“

Ako to začalo

Bolo to na dávno. V dobe keď František ešte netancoval. Na jednom z prvých ročníkov Horúcich Tatier si Monika kúpila od Larisy tanečné topánky. Boli iné ako všetky ostatné, ktoré bolo v tých časoch možné u nás zohnať. Boli pohodlné, sedela jej v nich klenba, nevybehávali jej z nich prsty a dokonca sa takmer ani neroztiahli. Neodolala im. A nielen to, rozhodla sa, že chce umožniť aj iným tanečníčkam, kúpiť si ich na Slovensku. A tak vzniklo Dance Shoes International Slovakia.

Prešiel určitý čas, a potom sa zjavil František. Priniesol nové nápady a doplnil čo chýbalo. Prišli nové značky Volver a Taygra, neskôr sme sa stali exkluzívnym zastúpením značky Larisa London pre Slovensko a Česko. Vznikol web a vďaka Dee názov latinky. Nasledoval showroom, Česká a Maďarská pobočka.

Bachata sensual priniesla nádherné sexy overaly. Tanečníčky ich potrebovali a tak vznikla senorita.sk.

V roku 2020 prišla korona… Tanec doslova zamrzol. Ale po každej zime príde jar. Tešíme sa na ňu, na Vás, na tanec… Vidíme sa čoskoro na parkete!

Tím latinky.sk

Monika Bolgáčová
Monika Bolgáčová

Kedysi som tancovala 7 dní v týždni, teraz som však už na „tanečnom dôchodku“. V minulosti bolo obtiažne na Slovensku zohnať tanečné topánky, ktoré by mali dobrý pomer cena-výkon a zároveň by boli úzke. V roku 2010 som však natafila na značku, ktorá toto spĺňla. Potešila som sa a chcela som ju priniesť aj iným tanečníčkam na Slovensko, a tak to celé začalo 😉

Dnes vybavujem zákaznícke objednávky, plánujem objednávky nových modelov a spravujem sklad. A ak sa mi podarí niekedy vyraziť „do terénu“, tak veľmi rada pomáham babám pri výbere topánok, ktoré sú v prvom rade pohodlné.

František Bolgáč
František Bolgáč

Z nášho tímu som ja ten, čo ho je viac vidieť 😉 A určite viac počuť.
V tanečnej komunite sa pohybujem od roku 2011. Najskôr mi učarovala salsa, pridala sa bachata a potom som už beznádejne zapadol do osídel kizomby.

Teraz už nemám toľko času na tancovanie a viac ako na parkete ma uvidíte pri tanečných topánkach. Okrem tanca je mojím hobby aj móda a veľmi ma baví vyberať babám topánky, ktoré im nielen sadnú, ale sa im aj hodia.


Prajeme Vám veľa krásnych chvíl na parkete a aj mimo neho.

Monika a František
latinky.sk