Značky tanečných topánok

znacky tanecnych topanok

Značky tanečných topánok sú pre netanečníka, tanečníka začiatočníka a čato aj pokročilého veľkou neznámou. Priblížim Vám aspoň časť z nich. Za každou je príbeh.

Larisa London

znacka larisa london
Výnimočné topánky pre výnimočné chvíle

Po tom, ako sa značka návrhárky Larisy Balogh: Dance Shoes International etablovala na európskom trhu s tanečnou obuvou a stala sa synonymom pre kvalitnú a zároveň cenove dostupnú tanečnú obuv, prišiel čas na novú výzvu: Vyrobiť dizajnovo výnimočné a pritom veľmi pohodlné dámske tanečné topánky.

Vytvorila uplne novú značku a dala na ňu svoje meno: Larisa London. Že sa to Larise podarilo, dosvedčuje vysoký záujem o tanečníčok z celej európy už od roku 2016. Luxusné, pohodlné, dizajnovo výnimočné talianske tanečné topánky.

Kto je Larisa Balogh? Vždy usmiata, veselá, malinko ukecaná osôbka. Má vyše 20-ročné skúsenosti s latinsko americkými aj spoločenskými tancami. Pôsobila mnoho rokov ako profesionálna tanečnica a taktiež ako tanečná inštruktorka. Na Slovensku ste ju mohli stretnúť na mnohých festivaloch.

Dance Shoes International – DSI

znacky dsi
Splnený sen

Pred viac ako desaťročím si Larisa Balogh, zakladateľka spoločnosti Dance Shoes International dala náročnú úlohu. Navrhnúť, vyrobiť a uviesť na trh rozmanitú škálu cenovo dostupných tanečných topánok.

Dnes, po viac ako desiatich rokoch je jasné, že sa jej tento sen podarilo splniť. V Británií, Španielsku, Nemecku, a mnohých ďaľších krajinách obula do svojich topánok nespočet tanečníc a tanečníkov.

Ak hľadáte nadčasovú klasiku alebo čosi odvážnejšie, nemali by ste vynechať značku DSI. Jej modely sú navrhnuté a testované v spolupráci s profesionálnymi tanečníkmi a dosahujú najlepší pomer cena/kvalita. Všetky topánky sú vyrábané z kvalitnej kože. V kolekcii sa špeciálne pre Slovenský trh nachádzajú zúžené dámske topánky.

Volver by Carmino Triunfo

znacka volver

Kontakt s profesionálnymi, amatérskymi a taktiež začínajúcimi tanečníkmi nám prináša možnosť učiť sa stále čosi nové

Kolekciu tanečnej obuvi “VOLVER dance shoes” by Carmine TRIUNFO netreba nijak zvlášť predstavovať. Jej výrobca, spoločnosť Tendanse, je známym talianskym výrobcom krásnej, pohodlnej a vysokokvalitnej tanečnej obuvy.

Samotná značka pôsobí na trhu od roku 2012, avšak jej počiatky siahajú do doby dávno minulej. Písal sa rok 1975, keď Carmine Triunfo vyrobil prvý pár tanečných topánok. Od tohto momentu zasvätil celý svoj život umeniu ich výroby.

Všetky topánky sú vyrobené z najlepšej talianskej kože. Pri ich výrobe sa využíva vysoký podiel ručnej práce. Ich návrhu sa venuje zmiešaný tím začínajúcich mladých a skúsených dizajnérov. Výsledkom sú topánky nielen pohodlné a funkčné ale aj trendové.

Taygra

znacka taygra
Buďte štýlový na parkete, obujte si Taygra

Tanec je spôsob, ako vyjadriť samého seba. Taygra je tanečná obuv z Brazílie. Je navrhnutá s dôrazom na štýl, farebnosť, konfort a pružnosť. V našej ponuke je nástupcom značky Jingas.

V Brazílií ju nosia tanečníci aj bojovníci capoeiry. Ľahkosť a ohybnosť z nich robí skvelú obuv vhodnú ako na workshopy, tak aj na párty.

Skvelá na Capoeiru, Salsu, Kizombu, Zumbu, Zouk, Jazz, Moderný tanec…

František


Podeľte sa o článok so svojimi priateľmi a vyzdieľajte ho na facebooku: